Zákaznická podpora:792 320 470obchod@viktorjezek.cz

Servis PC

Provádím pozáruční servis notebooků a stolních PC všech značek (vyjma Apple). Opravy základních desek, vyčistění PC od prachu, přeinstalování systému Windows, přepastování procesoru a další.

Máte-li o službu zájem neváhejte mě kontaktovatZaměřuji se převážně na zákazníky z Hluku a blízkého okolí. Nicméně jsem schopný zajistit odvoz zařízení po celé ČR a SR.

Základní ceník

Úkon Sazba Poznámka
Hodinová sazba 500 Kč Účtuje se pouze v případě komplexního servisu (zahrnující celkovou kontrolu PC vč. HW).
     
Instalace a aktivace OS (Windows, Linux) 500 Kč/zakázka Neúčtuje se hodinová sazba, pokud se provádí jenom tento úkon bez komplexního servisu. Nezahrnuje cenu licence systému Windows.
Instalace a aktivace Office (Word, Excel, Powerpoint) 350 Kč/zakázka Neúčtuje se hodinová sazba, pokud se provádí jenom tento úkon bez komplexního servisu. Nezahrnuje cenu licence Office.
Diagnostika závady 400 Kč/zakázka Neúčtuje se pokud bude proveden následný servis.
Instalace a aktivace ostatního SW 100 Kč – 1000 Kč/zakázka Výsledná cena záleží na složitosti instalace, aktivačním procesu a následné konfigurace daného programu. Nejdražší bude například instalace účetního systému s pobočkovým zpracováním a napojení na SQL databázi.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení