Servis a skládání PC

Nefunkční počítač nebo notebook?

Nejde vám váš počítač/notebook spustit? Chová se neobvykle? Váš stroj prozkoumám a opravím. Vždy se snažím najít pro vás co nejlevnější a nejkvalitnější řešení opravy závady.

 

VELMI POMALÝ STROJ?

Časem dochází ke spomalení i toho nejvýkonnějšího stroje. Je to způsobeno nepořádkem na disku, v registrech a pod., který způsobuje časté mazání souborů, instalace a odinstalace programů. Pokud je pomalý stroj i váš problém a přejete si jej zrychlit, neváhejte mě kontaktovat. Pokusím se váš počítat zrychlit, jak jen to půjde, ale zázraky slíbit nemohu.

 

počítač napadl vir?

Viry jsou největším strašákem uživatelů internetu. Způsob jak se proti virům bránit je mít nainstalován kvalitní antivirový program. Ale ani ten nejlepší není stoprocentní, jelikož stále se objevují nové typy virů. Nicméně viry se nešíří jenom internetem, do vašeho počítače se může dostat i z flashky kamaráda, např. v podobě nejrůznějších keygenů, cracků a pod. Pokud váš počítač napadl vir a vy si nevíte rady, neváhejte mě kontaktovat. Pokusíme se udělat co je v mých silách, abych váš počítač viru zbavil.

 

Ztracená data?

Přišli o data v důsledku poruchy pevného disku, flashky, či jste si je smazali omylem? Nezoufejte, ve většině případů lze data získat zpět. V případě zájmu o obnovu ztracených dat mě kontaktujte.

 

Nový počítač?

Plánujete koupit nový počítač, ale nabídka současného trhu neodpovídá vašim požadavkům nebo chcete ušetřit? Složíme vám počítač přesně podle vašich kritérií, poradíme při výběru vhodných komponent a nainstalujeme požadované programy. Máte-li zájem, budeme rádi, když se nám ozvete.

 

Kolik to stojí?

Pro více informací o ceně jednotlivých služeb mě kontaktujte.

Kde služby poskytuji?

Primárně okres Uherské Hradiště a Zlínský kraj.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.