IT poradenství

 

nový počítač, notebook, mobilní telefon nebo tablet?

Rád vám pomůžu při výběru té vhodné techniky. Jediné co od vás budu potřebovat vědět je co od zařízení čekáte, resp. jaké úkony na něm budete provádět (hraní her, surfování po internetu, apod.) a cenový limit. Nebojte se mi napsat, společně vybereme zařízení přesně pro vás.

 

Vypověděla vám stará tiskárna službu nebo si kupujete vaši první tiskárnu?

V dnešní době spotřební elektroniky jsou mnohdy opravy starých zařízení velmi nákladné a vyjde vás levněji rovnou koupit nové zařízení. Rozhodujete se koupit novou tiskárnu, ale nevíte, která pro vás bude tou nejvhodnější? I při výběru té nejvhodnější tiskárny vám rád poradím, stačí se ozvat.

 

Vybavujete novou kancelář nebo renovujete tu stávající?

Kvalitní vybavení nemusí být nutně drahé. Vybavujete-li novou kancelář nebo renovujete tu stávající a chcete ušetřit na výpočetní technice, neváhejte se na mě obrátit. Ochotně vám poradím při výběru kvalitní výpočetní techniky tak, aby tato investice co nejméně zatížila váš rozpočet.

 

Kolik to stojí?

Za první započatou hodinu zaplatíte 150 Kč. Poté za každou další započatou hodinu zaplatíte 350 Kč. Dále se k ceně připočítává doprava a to + 10 Kč za každý započatý kilometr. Doprava v Hluku je se nehradí, v Uherském Hradišti (vč. všech městských částí), Starém Městě a Kunovicích se neplatí za kilometr, ale užije se jednorázová sazba 18 Kč.

Je-li konzultace poskytována pouze elektronicky zaplatíte za vytvořený přehled jednorázový poplatek 200 Kč. V případě realizace konzultace jedním z mých partnerů se vše řídí dle ceníku daného partnera. Pro více informací mě kontaktujte.

Kde služby poskytuji?

Primárně poskytuji své služby v těchto oblastech:

Bílovice
Březolupy
Boršice
Boršice u Blatnice
Dolní Němčí
Drslavice
Hluk
Horní Němčí
Hradčovice
Kněžpole
Korytná
Kunovice
Modrá

Nivnice
Ostrožská Lhota
Ostrožská Nová Ves
Slavkov (UH)
Staré Město (UH)
Strání
Uherské Hradiště
Uherský Brod
Uherský Ostroh
Újezdec
Velehrad
Veletiny
Vlčnov

V některých dalších obcích okresu Uherské Hradiště poskytuji své služby ve spolupráci se svými partnery. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.